НА ЖИВО
20:31:09 Начало на срещата
Засада
2'
5' Удар на Антон Огнянов от разстояние минава над напречната греда.
9'
Корнер
12'
Греда
12' Джеси центрира отляво, Бланко стреля с глава отблизо, но Цинцарски показа отличен рефлекс и спаси с върха на пръстите си, а след това топката рикошира от напречната греда.
15'
Корнер
17' Домакините пропускат най-чистото си положение до този момент. Антон Огнянов изведе Денислав Станчев очи в очи с Черниаускас, но стражът отрази неговия удар.
Корнер
19'
22'
Корнер
31' Илиян Йорданов се озова сам срещу вратаря след пас на Домовчийски, но не успя да го преодолее.
Греда
32'
32' Денислав Станчев стреля коварно извън наказателното поле, но топката се отби от десния страничен стълб.
35'
26
Валентин Антов
Греда
36'
Корнер
36'
36' Огнянов центрира от корнер, топката стигна до Иво Иванов, който опита да реализира по ефектен начин, но не намери целта.
41'
10
Роланд Алберг
42'
11
Станислав Манолев
21:16:20 Край на първо полувреме - 45:00' +0:11'
21:31:32 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:12'
46'
Жан Бланко 7 →
Тиаго Родригез 20 ←
54'
Корнер
55'
Греда
55' Стойчо Атанасов и Станислав Манолев комбинираха отлично, но ударът на последния се отби от десния страничен стълб.
56'
Едвин Анане-Джеси 8 →
Кирил Десподов 19 ←
57'
Засада
60' Десподов стреля от дистанция, но право в ръцете на Цинцарски.
62'
Корнер
← 18 Георги Вълчев
→ 77 Милен Танев
63'
64' Гол! Гостите откриват резултата. Барт бележи с глава след центриране на Десподов от корнер.
64'
25
Александър Барт
0 - 1
Хюсеин Сулеимани
26
67'
68' Десподов центрира от фаул в наказателното поле, където Лое бе оставен непрокрит и стреля с глава, но Цинцарски спаси.
68'
Корнер
Греда
71'
71' Силен удар на Огнянов се отбива от лявата греда на вратата, пазена от Черниаускас.
72' Гол! ЦСКА-София удвоява преднината си след груба грешка на стража на Верея. Десподов стреля, Цинцарски изпусна топката и загуби ориентация, а притичалият Роланд Алберг реализира отблизо.
← 17 Валери Домовчийски
→ 16 Мохамед Шемлал
73'
73'
10
0 - 2
76'
Станислав Манолев 11 →
Енрике Рафаел 17 ←
← 87 Симеон Мечев
→ 29 Атанас Панов
79'
82' Огнянов нахлу в наказателното поле, освободи се от Чорбаджийски и върна топката към Мохамед Шемлал, но неговият удар бе спасен от Черниаускас.