26 Валентин Антов
29 Емануил Личев
НА ЖИВО
20:16:35 Начало на срещата
3' Първи изстрел в срещата, Жоао Паоло стреля, но неточно.
4' Жоао Паоло получи отлично подаване от Серкан Юсеин, измъкна се от опеката на Чорбаджийски и отправи удар, но отново не намери целта.
8' Тодор Неделев пробва да реализира от дистанция, но силният му удар попадна право в ръцете на Витаутас Черниаускас.
Корнер
20'
Корнер
21'
27'
Корнер
27' Бодуров засече центриране от корнер и стреля с глава, но Минев се справи на голлинията.
30'
Засада
Жоао Араужо
37
1 - 0
31'
31' Гол! Жоао Паоло дава аванс на домакините. Бразилецът открадна топката от Бодуров, след което остана очи в очи със стража и го преодоля с прецизен удар.
35'
Корнер
39' Джеси центрира по земя отляво, но Бланко не успя да засече топката в опразнената врата.
21:02:34 Край на първо полувреме - 45:00' +0:59'
21:18:23 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:49'
48' Гол! Бланко засече центриране на Тиаго от фаул и с глава прати топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Даниел Кайзер.
48'
7
Жан Бланко
1 - 1
51' Бодуров стреля с глава след центриране на Десподов от фаул, но Кайзер успя да избие топката в корнер.
51'
Корнер
Корнер
53'
55' Гол! Стивън Петков бележи с удар от въздуха след центриране на Йордан Минев.
Стивън Петков
20
2 - 1
56'
58' Тодор Неделев бе намерен зад гърба на защитата, но ударът му беше спасен от Черниаускас, а след това и Жоао Паоло не успя да отбележи от чисто положение.
58'
Корнер
60'
Кирил Десподов 19 →
Раул Лое 16 ←
60'
Кристиян Малинов 15 →
Александър Георгиев 18 ←
67'
2
Стойчо Атанасов
69'
Корнер
← 20 Стивън Петков
→ 29 Даудет Ндонгала
69'
← 10 Серкан Юсеин
→ 26 Mилко Георгиев
73'
76'
Корнер
77' Ботев пропуска отлична възможност да удвои преднината си. Жоао Паоло се измъкна от отбраната на гостите и остана очи в очи със стража Черниаускас, но стреля покрай вратата.
78'
Рубен Пинто 6 →
Роланд Алберг 10 ←
81'
10
Роланд Алберг
84' Александър Георгиев стреля опасно отблизо, но Кайзер спаси.
Йордан Минев
23
90 +2'
90 +3' Бланко свали топката с глава към Алберг, който стреля отблизо, но Кайзер изби.
90 +4'
Корнер
90 +4' Йордан Минев получава директен червен картон за игра с ръка в наказателното поле.
90 +5'
7
Жан Бланко
пропусната дузпа
Греда
90 +5'
90 +5' Кайзер спаси дузпа на Бланко, отсъдена за игра с ръка на Йордан Минев в наказателното поле.
22:09:51 Край на срещата - 90:00' +6:28'