Корнер
9'
Корнер
14'
23' Гол! Ишмаел Байду дава аванс на Септември след комбинация с Димитър Костадинов и прецизен удар в долния ляв ъгъл от точката за изпълнение на дузпа.
23'
20
Ишмаел Байду
0 - 1
26'
Корнер
31' Домакините пропускат най-чистата си голова възможност. Аралица се пребори с Елтон отдясно и намери Буна, който бе оставен непокрит в наказателното поле, но полузащитникът стреля неточно.
35' Елитон стреля коварно от пряк свободен удар, но Янко Георгиев внимаваше и успя да избие топката.
37' Байду получава първия жълт картон в срещата за нарушение срещу Везалов.
37'
20
Корнер
42'
Илко Пиргов
1
43'
← 1 Илко Пиргов
→ 22 Антони Милина
44'
45' Принудителна смяна в състава на домакините. Антони Милина заменя Илко Пиргов, който получи контузия след съприкосновение с Байду.
45'
Засада
Корнер
45 +1'
Засада
48'
Корнер
49'
Корнер
52'
Корнер
54'
Корнер
55'
Корнер
59'
Корнер
61'
61' Бакалов изведе Марчев сам срещу стража. Халфът стреля покрай вратаря, но Елтон се оказа последна преграда пред гола и изби топката пред голлинията.
62'
Меледже Омнебес 41 →
Борис Галчев 8 ←
Корнер
65'
66' Буна засече центриране на Велковски от корнер, но ударът му с глава попадна право в ръцете на Янко Георгиев.
68' Галчев пробва да реализира от дистанция, но топката мина над напречната греда.
пропусната дузпа
Веселин Марчев
10
73'
73' Янко Георгиев спаси дузпа на Веселин Марчев, отсъдена за нарушение на Иван Тилев срещу Димо Бакалов в наказателното поле.
Засада
77'
Анте Аралица
77
78'
78'
Ишмаел Байду 20 →
Крис Гади 19 ←
Корнер
80'
Корнер
86'
Абделхаким Буна
91
86'
Димо Бакалов
7
90 +0'
90 +1'
22
Георги Стоичков
90 +2'
Иван Тилев 11 →
Мартин Вълчинов 16 ←
90 +5'
17
Димитър Костадинов
0 - 2
90 +5' Гол! Димитър Костадинов бележи за Септември. Гостите успяха да избият топката след корнер за Локомотив, при който се включи и стража Милина. Галчев центрира напред, Костадинов стигна първи до топката и реализира на празна врата.
21:51:18 Край на срещата - 90:00' +4:24'