18 Светослав Дяков
4 Неусиано Гусмао
НА ЖИВО
17:30:55 Начало на срещата
4' Гол! Диого Кампос дава аванс на Ботев. Неделев центрира от фаул в наказателното поле, Терзиев не успя да изчисти топката, която стигна до Кампос, а нападателят преодоля стража Броун отблизо.
Диого Гомес
9
1 - 0
4'
6'
Корнер
7'
Засада
8'
Корнер
8'
Корнер
11' Густаво пробва да удвои преднината на "жълто-черните", но ударът му от разстояние мина над вратата.
16'
Корнер
17' Домакините организираха бърза контраатака, която завърши с удар на Бризола встрани от целта.
18' Мисиджан центрира отляво в наказателното поле, Свиерчок бе оставен непокрит и стреля с глава, но право в ръцете на Даниел Кайзер.
20' Вандерсон се озова на стрелкова позиция и пробва рефлексите на Кайзер, но стражът изби в корнер.
20'
Корнер
22'
Засада
23'
88
Вандерсон Фариас
1 - 1
23' Гол! Бранителите на Ботев сбъркаха при изнасянето на топката, която попадна в Свиерчок. Полякът напредна и пусна пас към нахлуващия отдясно Вандерсон, който остана очи в очи със стража и реализира с диагонален удар.
24'
Корнер
24' Вандерсон центрира към Кешеру от корнер, нападателят стреля от воле от границата на наказателното поле, но покрай вратата.
Засада
27'
29'
28
Клаудиу-Андрей Кешеру
1 - 2
29' Гол! Клаудиу Кешеру бележи за Лудогорец. Нападателят бе изпуснат от бранителите и реализира с глава, след като засече центриране на Мисиджан.
33' Свиерчок бе близо до попадението, след като се пребори за топката с Терзиев и Филипов, но Кайзер се оказа последна преграда пред гола за поляка и изби неговия удар в корнер.
33'
Корнер
35'
Корнер
36'
Корнер
39' Яцек Горалски получава първия жълт картон в двубоя за груб фаул срещу Диого Кампос.
39'
44
Яцек Горалски
Mилко Георгиев
26
2 - 2
41'
41' Гол! Ботев изравнява резултата. Густаво преодоля Натанаел и Терзиев отдясно, нахлу в наказателното поле и пусна пас към Кампос. Нападателят пробва да реализира с пета, но не успя, а топката стигна до Милко Георгиев, който реализира на празна врата.
18:17:10 Край на първо полувреме - 45:00' +1:15'
18:30:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 12:50'
46'
Яцек Горалски 44 →
Светослав Дяков 18 ←
48' Свиерчок стреля с глава над вратата след центриране на Саша.
Радослав Терзиев
18
49'
50' Неделев шутира в движение от дъгата на наказателното поле над напречната греда.
57'
Засада
Корнер
58'
Юлиано Алваро
6
59'
60'
70
Якуб Свиерчок
63'
Корнер
64'
Засада
66'
Корнер
← 26 Mилко Георгиев
→ 11 Кристиан Добрев
69'
70'
18
Светослав Дяков
70' Свиерчок бе изведен сам срещу стража Кайзер и го преодоля, но Димитър Пиргов се оказа последна преграда пред гола за поляка и блокира неговия удар.
← 9 Диого Гомес
→ 29 Даудет Ндонгала
72'
72'
Корнер
73'
32
Игор Пластун
2 - 3
73' Гол! Пластун бележи за Лудогорец с глава след центриране на Мисиджан от корнер.
76'
Вандерсон Фариас 88 →
Джоди Лукоки 92 ←
← 93 Густаво Зауербег
→ 20 Стивън Петков
77'
Засада
78'
78'
70
2 - 4
78' Гол! Лукоки бе изведен отдясно и центрира успоредно на голлинията към връхлитащия на скорост Свиерчок. Нападателят се хвърли и засече в движение топката в мрежата.
80'
Клаудиу-Андрей Кешеру 28 →
Цветомир Панов 25 ←
Засада
84'
85'
Корнер
88'
18
88' Светослав Дяков получава втори жълт и съответно червен картон заради забавяне на изпълнението на фаул.