Корнер
7'
Корнер
11'
12' Милчев засече центриране на Шопов от корнер, но ударът му с глава мина встрани от вратата.
15' Гол! Галчев изведе Гади сам срещу стража. Французинът овладя топката в движение и преодоля Луков с премерен удар отблизо.
15'
19
Крис Гади
0 - 1
21'
Корнер
22' Гол! Будинов отне топката от Патев, нахлу в наказателното поле и опита пас към Гади, а след рикошет в крака на Милчев кълбото влетя във вратата на Дунав.
23'
22
Михайл Милчев
0 - 2
автогол
← 11 Диян Димов
→ 17 Нассим Зитоуни
23'
23' Принудителна смяна в състава на Дунав. Нассим Зитоуни влиза в игра на мястото на контузения Диян Димов.
29'
Засада
29' Карагерен подаде към Иса, който се пребори за топката и продължи към Шопов, но ударът му от воле бе спасен от Янко Георгиев.
30'
Засада
37' Божидар Васев центрира в наказателното поле отляво, Иса бе изпуснат от бранителите на гостите и отправи удар с глава, но покрай лявата греда на вратата, пазена от Георгиев.
39' Галчев засече центриране на Тилев и стреля с глава отблизо, но над напречната греда.
Корнер
41'
Греда
41'
Корнер
42'
42' Зитоуни отправи мощен удар извън наказателното поле, Янко Георгиев закачи топката с пръстите си преди тя да се отбие от горната греда и да излезе в корнер.
44'
13
Мирослав Будинов
45 +1' Гади изведе Галчев на стрелкова позиция в наказателното поле, но Луков плонжира и отрази неговия удар.
18:18:32 Край на първо полувреме - 45:00' +2:48'
18:32:31 Начало на второ полувреме. Почивка - 13:59'
47'
Засада
53' Васев отправи изстрел от центъра на терена, но Янков Георгиев спаси.
← 83 Христо Попадийн
→ 94 Юлиан Ненов
54'
56' Галчев центрира от фаул в наказателното поле, Васил Добрев не успя да нанесе прецизен удар и Мартин Луков улови топката необезпокояван.
Корнер
57'
Корнер
59'
62'
Мирослав Будинов 13 →
Мартин Тошев 9 ←
62'
Засада
63' Бирсент Карагерен отправи коварен удар по диагонала отдясно, но сантиметри разделиха халфа на домакините от попадението.
← 14 Божидар Васев
→ 77 Бранимир Костадинов
68'
Корнер
69'
71' Шопов стреля силно, топката попадна в обсега на вратаря Георгиев, който плонжира и изби в корнер.
Корнер
71'
Корнер
72'
74'
Асен Чандъров 10 →
Димитър Костадинов 17 ←
78'
Иван Тилев 11 →
Ишмаел Байду 20 ←
Корнер
86'
87' Бранимир Костадинов се пребори за една висока топка, която стигна до Иса. Нападателят пробва удар от трудна позиция, но Янко Георгиев спаси.
89'
Корнер
90'
26
Фабиано Алвеш
90 +2'
Корнер
90 +3' Луков отрази силен изстрел на Байду отблизо.
19:21:10 Край на срещата - 90:00' +3:39'