26 Любомир Цолев
23 Марио Топузов
НА ЖИВО
20:00:00 Начало на срещата
2' Минчев центрира към Радослав Василев в наказателното поле, нападателят овладя топката и нанесе удар със задна ножица, но право в ръцете на стража Костов.
6' Гол! Черно море открива резултата. Радослав Василев изведе Мартин Минчев сам срещу вратаря, а младият нападател на "моряците" преодоля Костов с техничен удар отблизо.
Мартин Минчев
90
1 - 0
7'
10'
19
Преслав Йорданов
1 - 1
10' Гол! Пирин изравнява резултата. Хендерсън центрира от фаул в наказателното поле, Сандев продължи топката от въздуха към Преслав Йорданов, който реализира отблизо с глава.
Корнер
11'
Корнер
12'
13' Даниел Димов изпревари стража Костов след изпълнение на ъглов удар и стреля с глава, но над вратата.
25'
Корнер
Корнер
28'
29' Дани Кики центрира от корнер, Хасани стреля с глава, но Костов спаси.
Корнер
29'
Корнер
29'
34'
Корнер
40' Радослав Василев засече центриране на Фенуш, но ударът му с глава отблизо не намери целта.
41'
Корнер
42'
Корнер
Георги Русев
21
2 - 1
45 +1'
45 +1' Гол! Домакините стигат до нов аванс в резултата. Капитанът Георги Илиев се възползва от подаване на Фенуш и реализира с плътен удар от границата на наказателното поле.
20:46:00 Край на първо полувреме - 45:00' +1:00'
Александър Башлиев 21 →
Манол Чапов 11 ←
21:00:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:00'
50'
Засада
54' Кононго намери с центриране отляво Минчев, който бе оставен непокрит на далечната греда. Нападателят пробва удар с глава, но топката с озова в Георги Илиев, който стреля над вратата от точката за дузпа.
55' Преслав Йорданов се озова очи в очи с вратаря, но Макенджиев отрази неговия изстрел.
55'
18
Юлиян Попев
58'
Засада
59' Принудителна смяна в състава на Черно море. Георги Божилов влиза на мястото на Дани Кики, който получи контузия.
← 99 Дани Кики
→ 14 Георги Божилов
59'
60' Минчев пробва да удвои преднината на домакините, но ударът му от дистанция бе спасен от Костов.
66' Поредна отлична намеса на Красимир Костов. Вратарят на гостите изби с една ръка коварен удар на Фенуш.
Корнер
66'
← 90 Мартин Минчев
→ 17 Мaртин Костадинов
74'
75'
19
75'
Тодор Паланков 6 →
Флорент Боджадж 9 ←
79'
Корнер
86'
Корнер
← 9 Мехди Фенуш
→ 33 Мирослав Енчев
87'
Корнер
88'
90 +1' Румен Сандев получава директен червен картон за грубо нарушение срещу Мартин Костадинов.