77 Милен Танев
87 Симеон Мечев
НА ЖИВО
17:31:41 Начало на срещата
1' Мисиджан стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на стража Цинцарски.
Корнер
4'
10' Лукас Саша бе изведен отляво и центрира с едно докосване към Кешеру, но ударът на нападателя от 11 метра мина над вратата.
Засада
14'
Засада
17'
21' Домовчийски пробва мерника си от дистанция, но стреля покрай вратата, пазена от Хорхе Броун.
23' Принудителна смяна в състава на Лудогорец. Джоди Лукоки влиза в игра на мястото на Вандерсон, който получи контузия.
24' Цинцарски изби топката след изстрел на Мисиджан от пряк свободен удар, а при добавката Кешеру шутира слабо отблизо и стражът отново спаси.
← 88 Вандерсон Фариас
→ 92 Джоди Лукоки
24'
27' Валери Домовчийски получава първия жълт картон в срещата за нарушение срещу Светослав Дяков.
27'
17
Валери Домовчийски
28' Антон Огнянов получи пас от Елиаш, нахлу в наказателното поле отляво, преодоля Пластун и стреля от няколко метра, но Броун изби в корнер.
28'
Корнер
35' Мунин не се намеси добре след центриране на Сисиньо и топката се озова в Кешеру, който стреля покрай лявата греда.
дузпа
Клаудиу-Андрей Кешеру
28
1 - 0
41'
41' Гол! Лудогорец повежда в резултата. Кешеру бележи от дузпа, отсъдена за нарушение на Веселин Минев срещу румънския нападател на "орлите" в наказателното поле.
41'
7
Георги Андонов
Греда
42'
42' Гол! Домакините удвояват преднината си. Мисиджан намери Саша, който стреля отблизо. Топката се отби в дясната греда и попадна в Лукоки, който реализира със силен удар от точката на дузпата.
Джоди Лукоки
92
2 - 0
42'
18:17:51 Край на първо полувреме - 45:00' +1:10'
18:33:49 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:58'
46'
Валери Домовчийски 17 →
Юлис Обаме-Ндонг 9 ←
52' Марселиньо отправи удар с глава след центриране на Кампаняро, но право в ръцете на стража Цинцарски.
Корнер
53'
Засада
53'
53'
Елиаш Силва 10 →
Милен Танев 77 ←
Корнер
60'
62'
9
Юлис Обаме-Ндонг
Корнер
63'
64' Плеймейкърът на Лудогорец Марселиньо се озова на стрелкова позиция след центриране на Лукоки отдясно, но ударът му със задна ножица не намери целта.
Корнер
66'
← 84 Марсело Коща
→ 70 Якуб Свиерчок
70'
71'
14
Веселин Минев
72' Гол! Клаудиу Кешеру бележи за втори път в мача. Нападателят стреля от пряк свободен удар, топката се отби от напречната греда и премина зад голлинията.
28
3 - 0
72'
74'
Георги Андонов 7 →
Симеон Мечев 87 ←
← 10 Густаво Кампаняро
→ 44 Яцек Горалски
74'
77' Милен Танев стреля директно от фаул, но Броун внимаваше и изби топката.
84' Гол! Пробив на Мисиджан отдясно завърши с подаване към Якуб Свиерчок, който реализира с удар от границата на вратарското поле.
Якуб Свиерчок
70
4 - 0
84'
Корнер
90'
70
5 - 0
90 +1'
90 +1' Гол! Якуб Свиерчок реализира с глава след центриране на Лукоки от корнер.
19:19:37 Край на срещата - 90:00' +0:48'