Засада
7'
Засада
10'
11' Възможност за Септември. След разбъркване в наказателното поле, се наложи Стергиакис да се намеси и да улови топката.
16' Гол за Славия. След извеждащо подаване на Иван Минчев, Галин Иванов остана сам срещу вратаря и отбеляза първото попадение в мача.
Галин Иванов
33
1 - 0
16'
Засада
19'
31'
Корнер
35'
Корнер
33
42'
43'
9
Мартин Тошев
Корнер
44'
45 +0'
8
Борис Галчев
1 - 1
45 +1' Гол за Септември. Борис Галчев центрира от пряк свободен удар, но подаването му попадна във вратата на Славия.
18:16:03 Край на първо полувреме - 45:00' +1:16'
Владислав Романов 11 →
Ишмаел Байду 20 ←
18:30:27 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:24'
47' Опасен удар на Галин Иванов премина покрай вратата на Септември.
Засада
48'
52'
22
Георги Стоичков
Греда
53'
Засада
53'
53' Опасност пред вратата на Септември. Ивайло Димитров отправи удар от границата на вратарското поле, но топката срещна напречната греда.
58'
Корнер
Корнер
63'
63' Опасност пред вратата на Септември. След лошо изчистена топка от защитата на Славия, Стефан Велков отправи удар, но не успя да отбележи.
65'
Корнер
← 11 Емануел Мба
→ 7 Наско Милев
68'
69'
Васил Добрев 15 →
Траян Траянов 13 ←
70'
24
Богомил Дяков
Корнер
71'
Корнер
71'
← 14 Ивайло Димитров
→ 19 Калоян Кръстев
71'
72' Иван Минчев отправи силен удар във вратата на Славия, но Янко Георгиев успя да избие в ъглов удар.
Корнер
74'
автогол
Румен Трифонов
23
2 - 1
79'
80' Гол за Славия. След центриране на Галин Иванов, Румен Трифонов отбеляза автогол.
85'
Георги Стоичков 22 →
Васил Калоянов 25 ←
← 23 Владислав Узунов
→ 8 Славчо Шоколаров
86'
87'
Корнер
89' Гол за Славия. Галин Иванов отбеляза след пробив отляво.
33
3 - 1
89'
90' Отново попадение за Славия. След грешка при изпълнението на център, Калоян Кръстев остана сам срещу вратаря и отбеляза четвуртото попадение за Славия.