НА ЖИВО
20:00:34 Начало на срещата
2'
Корнер
7' Лудогорец поведе с гол от пряк свободен удар на Марселиньо. Той прати топка високо в ъгъла, който трябваше да защитава Емил Михайлов. Домакините оспорваха решението на съдията да отсъди фаул в полза на Лудогорец.
7'
84
Марсело Коща
0 - 1
9'
Засада
19'
Засада
21' Грешка на Натанаел. Георги Илиев пресече негово подаване, открадна топката, напредна с нея, навлезе в наказателното поле, но стреля неточно.
Корнер
26'
26' Зехиров изпълно добре корнер, Хасани скочи най-високо, но ударът му излезе на сантиметри покрай дясната греда на Ренан.
Атанас Зехиров
18
27'
Засада
29'
Засада
31'
34'
Корнер
35' Анисе нанесе удар с глава след корнер на Вандерсон, топката бе уловена от Михайлов.
37' Страхотен пробив на Жоао Пауло, при който той профуча край Сукуп, който падна на земята, бразилецът стреля, но Михайлов отби шута му в корнер.
38'
Корнер
38'
37
Жоао Араужо
20:45:50 Край на първо полувреме - 45:00' +0:16'
21:02:35 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:45'
47' Диагонален удар на Орлин Старокин за малко не влезе в левия долен ъгъл на Ренан.
Корнер
48'
52'
Засада
Илия Миланов
19
52'
56' Нов неточен шут на Старокин.
60'
88
Вандерсон Фариас
Георги Русев
21
60'
← 14 Георги Божилов
→ 29 Марек Кузма
61'
64'
Жоао Араужо 37 →
Клаудиу-Андрей Кешеру 28 ←
66'
Засада
69' Лукоки след рязък финт шутира силно, а ударът му прелетя на сантиметри над напречната греда.
70'
Вандерсон Фариас 88 →
Яцек Горалски 44 ←
Корнер
71'
72'
Корнер
72' Михайлов изби в корнер опасен удар на Вандерсон с десния крак.
73' Клаудиу Кешерю направи опит да изненада с удар от центъра излезлия напред Михайлов и замалко не успя - топката падна отгоре върху мрежата.
Корнер
74'
77' Лукоки навлезе в наказателното поле и стреля опасно - Михайлов спаси, след което последва неуспешна добавка с глава.
79'
Корнер
80' Лукоки и Кешерю изскочиха сами срещу Михайлов, Лукоки потърси румънеца, Хасани със самопожертвувателен шпагат изчисти в корнер.