2'
9
Фернандо Силва
0 - 1
2' Гол! Минев центрира отляво към Виана, който реализира отблизо с глава.
6' Гол! Даниел Пеев възстановява равенството от дузпа, отсъдена за нарушение на Радослав Терзиев срещу Румен Гьонов в наказателното поле.
дузпа
Даниел Пеев
77
1 - 1
7'
← 15 Радко Мутафчийски
→ 24 Николай Христозов
20'
21' Принудителна смяна в състава на домакините. Николай Христозов заменя контузения Радко Мутафчийски.
23' Ндонгала намери нахлуващия на скорост Бризола, който стреля от въздуха покрай вратата.
33' След отлична комбинация между Китан Василев и Михаил Петров, последният се озова сам срещу вратаря, но стреля покрай дясната греда.
37' Стражът Християн Василев показа добър рефлекс и отрази удар на Густаво Зауербег по диагонала.
Даниел Пеев
77
37'
37'
Корнер
43' Тодор Неделев опита да порази вратата на домакините с удар от разстояние, но топката мина на сантиметри над горната греда.
Ивайло Лазаров
88
45'
18:33:30 Край на първо полувреме - 45:00' +0:57'
Фелипе Бризола 7 →
Юлиано Алваро 6 ←
← 7 Кристиян Кочилов
→ 10 Георги Амзин
18:49:36 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:06'
53' Гол! Виана отново дава аванс на гостите, след като преодоля Кристиан Узунов и с премерен диагонален удар прати топката в далечния ъгъл на вратата, пазена от Василев.
54'
9
1 - 2
66' Гол! Даниел Пеев изведе зад защитата на гостите Цанков, който преодоля Чворович.
ПЕТКО ЦАНКОВ
18
2 - 2
67'
68'
Корнер
71' Резервата Амзин шутира опасно от движение, но Чворович бе на мястото си и спаси.
73'
Густаво Зауербег 93 →
Стивън Петков 20 ←
75' Минута, след като се появи в игра Стивън Петков можеше да реализира, но стреля извън очертанията на вратата.
Корнер
81'
85'
Засада
Румен Гьонов
6
87'
89' Християн Василев отрази удар с глава на Балтанов след центриране на Неделев.
Николай Христозов
24
89'
Корнер
90 +1'
90 +1'
20
Стивън Петков
2 - 3
90 +2' Гол! Ндонгала проби отляво и центрира в наказателното поле, където Стивън Петков засече топката от няколко метра в мрежата на домакините.
90 +3'
Даудет Ндонгала 29 →
Лазар Марин 24 ←
90 +4'
24
Лазар Марин
2 - 4
90 +5' Гол! Резервата Лазар Марин сложи точка на спора, след като бе оставен сам срещу Василев и го преодоля за крайното 2:4.
19:39:26 Край на срещата - 90:00' +4:50'