38 Кристиян Китов
98 Светослав Ковачев
НА ЖИВО
21:00:00 Начало на срещата
3' Григор Долапчиев откри след като Гьонов му даде перфектен пас успореден на голлинията
Григор Долапчиев
45
1 - 0
4'
5'
Засада
10'
Корнер
12' Мисиджан изравни след като центриране на Лукас Саша отдясно го намери свободен в малкото наказателно поле
12'
93
Върджил Мисиджан
1 - 1
15'
Засада
Корнер
28'
33'
4
Неусиано Гусмао
Илиян Попов
30
34'
36' Втори хубав гол на Долапчиев.Прекрасен пас на Михаил Петров,след който Долапчиев изпревари и Терзиев и съотборника си Отофе и отбеляза
45
2 - 1
36'
38'
30
Козмин Моци
2 - 2
дузпа
40' Моци изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Василев срещу Върджил Мисиджан
41' Фрапиращ пропуск на Мисиджан.Първо Кишада стреля, Василев отби, а холандецът отблизо стреля над вратата
44'
Засада
21:46:00 Край на първо полувреме - 45:00' +1:00'
22:00:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:00'
48'
Засада
50'
Корнер
52'
Корнер
56' Кишада от удобна позиция стреля в аут
← 99 Стефан Христов
→ 19 Китан Василев
57'
58'
Засада
62'
Корнер
← 30 Илиян Попов
→ 2 Тодор Гочев
64'
Корнер
66'
67' Долапчиев бе близо до хеттрик, след като стреля покрай вратата. Топката му бе върната удобно назад от Китан Василев
Засада
69'
71'
Засада
71'
Засада
Румен Гьонов
6
71'
73' Върджил Мисиджан направи пробив по лявото крило, а Йордан Върбанов направи неуспешен опит да го фаулира. Холандецът центрира и Кампаняро от въздуха се разписа
74'
10
Густаво Кампаняро
2 - 3
77'
11
Педро Жуниор
Йордан Върбанов
3
77'
80'
Засада
81' Атака на Мисиджан беше спряна със засада - повторенията показаха, че такава няма
← 17 Михаил Петров
→ 77 Даниел Пеев
81'
84'
Засада
85' При тъч топката бе върната назад към Христозов, той загуби равновесие, Кишада се възползва и отбеляза от границата на наказателното поле