29 Марек Кузма
5 Стефан Станчев
НА ЖИВО
18:46:07 Начало на срещата
4' Черно море открива резултата! Ондрей Сукуп получи чудесно подаване в наказателното поле от Мариян Огнянов и преодоля елегантно стража Аргилашки.
4'
73
Ондрей Сукуп
0 - 1
8'
73
Засада
15'
Корнер
18'
21'
Засада
24' Валери Домовчийски се пребори за топката в наказателното поле, но ударът на Андонов бе уловен от вратаря Михайлов.Чудесен шанс за Верея да изравни резултата в средата на първата част.
28'
22
Мариян Огнянов
0 - 2
29' Черно море удвоява резултата! Центриране на Ондрей Сукуп отдясно намери Мариян Огнянов в наказателното поле, който се извиси над двама бранители и прати с глава топката във вратата на домакините.
33'
Корнер
34'
Корнер
34'
Засада
Корнер
39'
41'
Засада
19:33:18 Край на първо полувреме - 45:00' +2:11'
19:49:28 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:10'
46'
23
Илиас Хасани
57' Капитанът на домакините Георги Андонов засече в движение центриране на Илиян Йорданов, но прати топката над вратата от 11 метра. Нова отлична възможност за Верея да намали резултата.
← 8 Oсман Балде
→ 10 Елиаш Силва
57'
Венцислав Бенгюзов
20
61'
← 7 Георги Андонов
→ 9 Мехди Фенуш
62'
69'
Засада
69'
Георги Божилов 14 →
Стефан Станчев 5 ←
← 14 Еркебулан Нургалиев
→ 18 Янислав Иванов
73'
76'
9
Цветелин Чунчуков
77' Черно море прави резултата класически! Чунчуков задържа между двама и намери Зехиров, той отклони към Мариян Огнянов, който от втория опит от 5 метра прати топката в мрежата.
77'
22
0 - 3
78'
Атанас Зехиров 18 →
Иван Коконов 13 ←
82' Цветелин Чунчуков реализира четвърти гол за Черно море! Нападателят на гостите овладя далечно подаване на Цветков в предни позиции, преодоля бранител и с прецизен удар вкара първия си гол с екипа на "моряците".
82'
9
0 - 4
84'
Цветелин Чунчуков 9 →
Марек Кузма 29 ←
85' Венцислав Бенгюзов отправи отличен далечен удар, но топката среща дясната греда на вратата на Черно море и излезе в аут!
Греда
85'
90 +1'
Засада
90 +2'
Греда
90 +2' Край на мача. Черно море печели с 4:0 гостуването на Верея на стадион "Трейс арена". Точни за варненци бяха Ондрей Сукуп, Мариян Огнянов на два пъти и Цветелин Чунчуков. Георги Андонов пропусна на два пъти за домакините от отлични позиции, а удар на Бенгюзов в 85-та минута срещна гредата на вратата, пазена от Емил Михайлов.
20:36:35 Край на срещата - 90:00' +2:07'